anime-kawaii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
anime-kawaii

for anime lovers
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jurnalul meu

In jos 
AutorMesaj
Layla

Layla


Mesaje : 141
Data de înscriere : 08/04/2008

Jurnalul meu Empty
MesajSubiect: Jurnalul meu   Jurnalul meu Icon_minitimeMar Apr 08, 2008 5:07 pm

Astazi a fost o zi dulce , la fel ca mine . Fratimiu mi-a facut capul patrat , in sensul bun si dulcea mea sora la fel . Am avut o lupta pe care bineinteles am castigat-o .Cel mai bine a fost atunci cand Sou-chan( e asa sweet) mi-a zis ca sunt draguta Embarassed . La templu , Maru si Moru m-au dezamagit total : iar le-am gasit sarutandu-se , dar asta nu mi-a stricat deloc ziua .
Acasa la Tohikimi a fost frumos , dar pana acolo toate femeile strigau dupa mine : ,, Nenorocito , c****! '' Iar barbatii lesinau ca deobicei .Maru s-a ales cu o vaza de flori in cap . Dar am vindecat-o .
Din nou a fost pe primul loc eleganta si extravaganta . Am mers imbracata pe strada cu o rochie lunga si rosie .Nu mi-am mai luat costumul de regina .Iar la filmari ...uhuuuuuuuuuu ...Miliarde mi-au sarutat mana ( miliarde de barbati) .Ce noroc am ca arat ca o femeie de 22 de ani ! Asa imi mai fac si eu ,, prieteni '' . Insa eu nu il voi insela niciodata pe Inuyasha .E un dulcic , nu ca Sesshomaru .
Viata mea sentimentala decurge perfect .Totul e perfect in viata mea .Sunt cool , sunt frumoasa ( as putea spune sexy ) , sunt rea , sunt imprevizibila si mereu pastrez un aer de mister .In 4 cuvinte :I AM THE BEST ! Nu ?Ca daca unul vrea sa ma sfideze fac ca trenul in gara !Si asta nu ii va aduce noroc aluia care incearca .
Vad viata ca pe un mister nedeslujit pe care eu il voi studia o viata intreaga .Milioane de ani am incercat sa vad ce este viata . Dar sa trecem peste asta .....Din nou stau pe patul meu si scriu ...

* a adormit ca de fiecare data cand isi scrie in jurnal*

The end ...
Sus In jos
 
Jurnalul meu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jurnalul lui Rio
» Jurnalul Divei
» Jurnalul Laylei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-kawaii :: RPG :: Jurnal personal-
Mergi direct la: