anime-kawaii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
anime-kawaii

for anime lovers
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pareri

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Misaki

Misaki


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/02/2008

Pareri Empty
MesajSubiect: Pareri   Pareri Icon_minitimeJoi Feb 21, 2008 7:04 pm

A fost primul meu anime si n-am sa-l uit niciodata! Imi place idea povestii si grafica cu toate transformarile , iar costumele mi s epar adorabile. E adevarat , e un anime cam demodat , in sensul ca partea cu transformatul si luptatul cu monstri a cam expirat , dar mie tot imi place!
Sus In jos
Rio
Admin
Rio


Mesaje : 151
Data de înscriere : 09/02/2008
Varsta : 29
Localizare : Tokio

Pareri Empty
MesajSubiect: Re: Pareri   Pareri Icon_minitimeJoi Feb 21, 2008 7:49 pm

Si mie imi place foarte mult.Are personaje tari si frumoase, cum aizi si tu costumele sunt lucrate bine si nu cred ca am mai vazut anime in care cineva din el sa aiba nume de planeta (de fapt aici il au mai multe personaje).De aici tragi concluzia ca nu e copiat.Desi e mai vechi se pare ca a rezistat, inca mai sunt fani pentru el.
Sus In jos
https://lucky.forumgratuit.ro
Layla

Layla


Mesaje : 141
Data de înscriere : 08/04/2008

Pareri Empty
MesajSubiect: Re: Pareri   Pareri Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 8:24 pm

Un super anime .Nu a fost primul pe care l-am vazut ( oricum cand am vazut sailor moon nici nu stiam ce e ala un anime ) .Grafica e draguta , personajele la fel..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri Empty
MesajSubiect: Re: Pareri   Pareri Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-kawaii :: Anime :: Sailor moon-
Mergi direct la: