anime-kawaii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
anime-kawaii

for anime lovers
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Spiral

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Rio
Admin
Rio


Mesaje : 151
Data de înscriere : 09/02/2008
Varsta : 29
Localizare : Tokio

Spiral Empty
MesajSubiect: Spiral   Spiral Icon_minitimeJoi Feb 21, 2008 7:54 pm

Cum vi se pare animeul?
Mie imi place foarte mult, e animeul meu preferat! Personajele sunt bine conturate si cu personalitati interesante, grafica e buna iar tema animeului e superba.M-a atras foarte mult faptul ca, continea logica si mister iar personajele au o viata normala
Sus In jos
https://lucky.forumgratuit.ro
Ony-chy

Ony-chy


Mesaje : 109
Data de înscriere : 02/03/2008

Spiral Empty
MesajSubiect: Re: Spiral   Spiral Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 12:39 am

da rio ai dreptate grafica e buna...povestea e super...ceva de logica...dap interesant anime-ul
coloana sonora e misto...personajele sunt plasate intr-o viata normala ^_^ un anime f interesant de fiecare data ma surprindea istetimea lui ayumi Smile
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
Layla

Layla


Mesaje : 141
Data de înscriere : 08/04/2008

Spiral Empty
MesajSubiect: Re: Spiral   Spiral Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 8:52 pm

Foarte frumos anime-ul , recunosc.L-am urmarit impreuna cu mama mea , va vine sa credeti ca si mamei i-a placut mult ? Preferatul meu este Kosuke fiindca prin,, prostimea '' lui ma amuza si totodata ma surprinde cu stilul sau bad . What a Face Acum revenind la anime , ei bine grafica e grozava si imi place ca nu iau trimis in anul 23000 . Nu , au lasat totul in sec.XXI .Asta mia placut cel mai mult si pot spune chear ca Spiral e unul dintre preferatele mele .
Ja ne !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spiral Empty
MesajSubiect: Re: Spiral   Spiral Icon_minitime

Sus In jos
 
Spiral
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-kawaii :: Anime :: Spiral-
Mergi direct la: