anime-kawaii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
anime-kawaii

for anime lovers
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce ati face daca ati gasii un Death Note?

In jos 
+2
~Diva~
Hecate
6 participan?i
AutorMesaj
Hecate

Hecate


Mesaje : 19
Data de înscriere : 02/03/2008

Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Empty
MesajSubiect: Ce ati face daca ati gasii un Death Note?   Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Icon_minitimeLun Mar 03, 2008 4:05 pm

ce ati face daca ati gasii un Death Note?eu las umple intr-o zi lol! habar nu aveti de cate persoane vreau sa ma scap...mai ales de profesori lol!
Sus In jos
~Diva~

~Diva~


Mesaje : 187
Data de înscriere : 02/03/2008

Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca ati gasii un Death Note?   Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Icon_minitimeLun Mar 03, 2008 6:14 pm

Pai eu l-as umple in 2 zile ca sa imi ramana loc pentru fiecare.Cred ca as umple o pagina sa doua pe zi. lol!
Sus In jos
Rio
Admin
Rio


Mesaje : 151
Data de înscriere : 09/02/2008
Varsta : 29
Localizare : Tokio

Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca ati gasii un Death Note?   Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Icon_minitimeLun Mar 03, 2008 6:29 pm

wow.....multe!!!........intr-o zis s-ar termina caietul! Very Happy
Sus In jos
https://lucky.forumgratuit.ro
Ony-chy

Ony-chy


Mesaje : 109
Data de înscriere : 02/03/2008

Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca ati gasii un Death Note?   Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 8:38 pm

hmmm...nu ash scrie in el niciun profesor deoarece ei vor doar sa ma invete ceva Smile
ash scrie insa la fel ca si kira toti criminalii si violatorii nu suport acesti oameni Evil or Very Mad
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
Layla

Layla


Mesaje : 141
Data de înscriere : 08/04/2008

Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca ati gasii un Death Note?   Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Icon_minitimeMar Apr 08, 2008 7:54 pm

I-as scrie pe colegii mei , pe cei ce ma urasc , pe cei ce m-au acuzat pe nedrept , pe cei ce ma inping spre o viata de nimic . Cei cu care nu pot sa ma lupt , cei cu care nu pot sa vorbesc .Cei cu care viata a fost prea darnica in asa fel incat sunt mai buni decat mine . I-as scrie pe cei ce au ras de mine , pe cei ce niciodata nu mi-au dat o sansa .De cei ...ce se folosesc de mine .INTR-UN CUVANT :I-as scrie pe toti cu exceptia familiei mele , si a voastra , desigur .
Sus In jos
Opaque Divinity

Opaque Divinity


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca ati gasii un Death Note?   Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 12:36 pm

Probabil as scrie numele a 2-3 persoane si dup-aia m-as plictisi de el .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca ati gasii un Death Note?   Ce ati face daca ati gasii un Death Note? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ati face daca ati gasii un Death Note?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-kawaii :: Anime :: Death not-
Mergi direct la: