anime-kawaii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
anime-kawaii

for anime lovers
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 miwako sau yukari

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Ony-chy

Ony-chy


Mesaje : 109
Data de înscriere : 02/03/2008

miwako sau yukari Empty
MesajSubiect: miwako sau yukari   miwako sau yukari Icon_minitimeMier Mar 12, 2008 7:50 pm

miwako este o fata draguta timida si f increzatoare pe cand yukary este acea fata care nu se lasa batuta si e in stare sa lupte pana la sfarsit,e f frumoasa si il iubeste f mult pe george care ajunge mai tarziu sa-i poarte si cretile
deci ?pe cine ati alege pe yukary sau pe miwako amandoua sunt f dulci dar eu o prefer mai mult pe miwako
Sus In jos
http://best-anime.forumgratuit.ro/
Rio
Admin
Rio


Mesaje : 151
Data de înscriere : 09/02/2008
Varsta : 29
Localizare : Tokio

miwako sau yukari Empty
MesajSubiect: Re: miwako sau yukari   miwako sau yukari Icon_minitimeSam Mar 15, 2008 9:41 am

Eu nu pot sa aleg dintre ele doua sunt niste caractere foarte calumea! Miwako e genul de copilul dragalas si dulce pe cand Yukari e o fata destul de hotarata ce ii sta bine in varsta ei.
Sus In jos
https://lucky.forumgratuit.ro
Layla

Layla


Mesaje : 141
Data de înscriere : 08/04/2008

miwako sau yukari Empty
MesajSubiect: Re: miwako sau yukari   miwako sau yukari Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 8:10 pm

Eu o aleg pe Yukari fiindca ...e mai hotarata .
Sus In jos
Opaque Divinity

Opaque Divinity


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

miwako sau yukari Empty
MesajSubiect: Re: miwako sau yukari   miwako sau yukari Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 12:41 pm

Miwako . =) Ador felul in care se imbraca . :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





miwako sau yukari Empty
MesajSubiect: Re: miwako sau yukari   miwako sau yukari Icon_minitime

Sus In jos
 
miwako sau yukari
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-kawaii :: Anime :: Paradis kiss-
Mergi direct la: